Deze week gooit de redactie van Verhuis je Geld het over een andere boeg. Met de naderende feestdagen maken we het even wat minder zwaar.
Spot met machthebbers is een van de rijke onderwerpen van humor, zoals in deze cartoon van Nick Anderson.
Cabaretier Micha Wertheim beweert dat geld hem weinig interesseert: “Dat komt omdat ik er zoveel van heb.”
De Amerikaan Yoram Bauman, die zich standup Economist noemt, bespreekt diverse economische stromingen aan de hand van het gezegde Shit happens.
De Vlaamse cabaretier Michael van Peel stelt “We worden door banken in ons gezicht geswaffeld. Het is zo absurd dat we het niet eens merken.”
Nieuwe en openstaande oproepen
Geef je reactie in het commentaarveld hieronder:
- bezitters van het spel Money Maker: geef je mening voor een bespreking op Verhuis je Geld (of laat weten dat je graag een keer meespeelt)
- ervaringen met rentedaling op je spaarrekening terwijl de rente juist aan het stijgen is: welk percentage, welke bank, hoe vaak gebeurt dat?